Najít

parkovištěČeská Republika

Česká republika - kraje parkoviste Karlovarský kraj parkoviste Plzeňský kraj parkoviste Ústecký kraj parkoviste Liberecký kraj parkoviste Praha parkoviste Středočeský kraj parkoviste Jihočeský kraj parkoviste Králove Hradecký kraj parkoviste Pardubický kraj parkoviste Vysočina parkoviste Olomoucký kraj parkoviste Jihomoravský kraj parkoviste Moravskoslezský kraj parkoviste Zlínský kraj

Jak přidat parkoviště

1. Registrace

1.1 Registrace uživatele

Předpokladem pro užívání služeb serveru Parkovačka.cz je úspěšná registrace. Registrační formulář najdete kliknutím na "přidat parkoviště" (viz. obrázek) přidat parkoviště. Je důležité připomenout, že počáteční registrace obsahuje údaje o provozovateli, nikoli o parkovišti. Registrace Vašeho parkovšitě bude následovat později ve Vašem účtu. Pokud provozujete několik parkovišť, nevadí. Ve Vašem profilu máte možnost přidávat parkovišt, kolik jen chcete. Vámi vyplněné informace o Vaši osobě jsou potřebné pouze pro komunikaci s provozovatelem a pracovníky serveru. Tyto údaje nebudou nikde zveřejněny. Vyplňte tedy prosím Vaše kontaktní údaje. Nezapomeňte napsat správný e-mail na který máte přístup. Bez potvrzení registrace, které Vám bude zasláno na Vámi vyplněný e-mail nebude Vaše registrace dokončena. Údaje v registračním formuláři jsou povinné. Vaše údaje musí být pravdivé. Přihlašovacím jménem se stává Vaše obchodní identifikační číslo IČ. Heslo si nastavujete sami.

1.2 Potvrzovací e-mail

Na Vámi vyplněnou e-mailovou adresu obdržíte do 10 minut potvrzovací e-mail, který obsahuje potvrzovací klíč na který je potřeba kliknout. Potvrzovací e-mail Vám dojde z e-mailové adresy registrace@parkovacka.cz. Na tento e-mail prosím neodpovídejte. V případě potíží nebo dotazů prosím používejte e-mail help@parkovacka.cz. Kliknutím na potvrzovací klíč otevřete stránku serveru Parkovacka.CZ kde bude napsána informace o aktivování Vašeho uživatelského účtu. Následně Vám na vyplněnou e-mailovou adresu přijde e-mail s kompletními informacemi registrace. Na daný e-mail opět neodpovídejte. Obsahem bude Vaše registrační údaje v případě, že by jste je později zapomněli. Nyní se můžete přihlásit.

2. Přihlášení

2.1 Přihlášení uživatele

Pro přidání Vašeho parkoviště do katalogu je potřeba přihlášení. Přihlašovací formulář najdete kliknutím na "editovat parkoviště" (viz. obrázek) editovat parkoviště. Jako přihlašovací jméno použijte Vaše obchodní identifikační číslo . Přihlašovací heslo jste si vytvořili sami. Pokud jste toto heslo zapomněli vyplňte formulář pro zapomenuté heslo. Na Váš e-mail zašleme zprávu, která bude obsahovat odkaz a kód pro ověření. Po kliknutí na odkaz se Vám otevře stránka ve které najdete 3 formuláře. Do prvního vložíte ověřovací kód a do zbylých dvou formulářů vložíte nové heslo. Po správném vyplnění se můžete přihlásit. Po úspěšném přihlášení se nacházíte v administrační části ve které můžete pracovat nejen se svými údaji, ale také přidávat, editovat a mazat Vaše parkoviště. V případě potíží se prosím obraťte na help@parkovacka.cz.

Pokud máte i přesto potíže, kontaktujte nás na help@parkovacka.cz.