Najít

parkovištěČeská Republika

Česká republika - kraje parkoviste Karlovarský kraj parkoviste Plzeňský kraj parkoviste Ústecký kraj parkoviste Liberecký kraj parkoviste Praha parkoviste Středočeský kraj parkoviste Jihočeský kraj parkoviste Králove Hradecký kraj parkoviste Pardubický kraj parkoviste Vysočina parkoviste Olomoucký kraj parkoviste Jihomoravský kraj parkoviste Moravskoslezský kraj parkoviste Zlínský kraj

Výhody registrace

1.0 Reklama pro Vás

Server www.parkovacka.cz Vám nabízí jednoduchý a účinný způsob propagace pro Vaše parkoviště. Registrací Vašeho parkoviště do naší databáze parkovišť máte možnost získat další návštěvy ve Vašem parkovišti. www.parkovacka.cz není pouze stojící server, který navštěvují návštěvníci pomocí vyhledávačů nebo ze znalosti.

1.1 Reklama na internetu

Platíme si účinné reklamní prostory na vysoce navštěvovaných serverech na internetu s tématickým zaměřením. A to ve většině případech na automobilových portálech pro motoristy. Návštěvníky těchto portálů, které navštíví denně stovky tisíce lidí oslovujeme prostřednictvím reklamy a dále přivádíme na naše stránky. Zde si pak velmi jednoduše najde každý z nich parkoviště, které jim právě vyhovuje.

1.2 Reklama prostřednistvím tištěných letáků

Neoslovujeme pouze na internetu, ale také v tištěných formách. Po celé republice máme zajišten roznos letáků, které propagují náš katalog. Propagujeme náš katalog, tím získáváme návštěvníky, kteří si pak v naši databázi vyberou třeba právě Vás.

1.3 Chceme růst

Máme tendenci růst. Chceme nabídnout našim návštěvníkům co nejširší výběr parkovišť po celé České republice. Až bude seznam dostatečný, dostanete na výběr, zda si chcete vylepšit pozici a podat veškeré možné informace návštěvníkům nebo jen chcete být součástí serveru www.parkovacka.cz.

2.0 Informační web pro Vás

Pokud ještě nemáte své internetové stránky a nechce se Vám utrácet tisíce za vytvoření, nemusíte. Vytvořením profilu parkoviště na našem serveru získáte přehlednou stránku s potřebnými informacemi pro Vaše stálé i nové klienty. Adresu (odkaz) Vašeho profilu u nás můžete umístit kdekoli, třeba i na vizitku. Máme originální název serveru, který se určitě líbí. Vaše adresa tedy může vypadat třeba takto: http://www.parkovacka.cz/parkoviste/u-letiste.

3.0 Výhodné služby pro Vás

Náš team Vám nabízí široký seznam služeb. Tvoří nás skupina mladých lidí, která Vám má co nabídnout.

3.1 Vytvoříme Vám internetové stránky

Pokud to myslíte s Vašim parkovištěm opravdu vážně, určitě by Vám neměli chybět internetové stránky. V dnešní době nepostradatelný způsob reklamy, ale také projevení kvality služeb. Běžná cena za vytvoření internetových stránek o obsahu 3-6 stránek se ohybuje mezi 3.000,- Kč - 6.000,- Kč. Registrace domény a kvalitní webhosting činí ročně 701,- Kč. My Vám vytvoříme stránky levněji! Uděláme Vám kvalitní a moderní web za zlomek ceny.

3.2 Správa Vašich internetových stránek

Ať jste si už u nás nechali udělat stránky nebo už nějaké vlastníte, sami víte, že bez aktualizací a údržby to prostě nejde. Nabízíme Vám údržbu Vašich internetových stránek. Nebudeme po Vás chtít 200,-kč/hod. Chceme Vám nabídnout opravdu kvalitní služby a možnost kdykoli se na nás obrátit. Využijte našeho serveru a získáte spousty výhod.

3.3 Poradenství

Jsme sice mladý kolektiv lidí, nicméně máme za sebou zkušenosti, které Vám mohou pomoci. Obraťte se na nás s Vašim problémem ohledně propagace Vašich služeb nebo s čímkoli, co jen trošku souvisí s internetovou propagací a my Vám pomůžeme.

Veškeré služby jsou pouze pro registrované.